Muay Thai Evening 7,2 – štartovka

1.-91kg, K1
Ľubo Mikuš (Victory Gym TN) vs Martin Gajdoš (Assasin Gym Bytča)

V jednom z predzápasov sa nám predstavia ťažkí chlapi pod pravidlami K1. Za domáci klub to bude Ľubo Mikuš, ktorý si v septembri odbil víťaznú premiéru v ringu a proti nemu bude stáť Martin Gajdoš z Assasinu Gym Bytča!


2. -72,5kg, K1
Miroslav Tuharský (Victory TN) vs Vít Horáček (JMFS Ostrava)

Ďalší česko/slovenský súboj, v ktorom sa predstaví domáci Miro “Elvis” Tuharský proti bojovníkovi z Ostravy Vítovi Horáčkovi. Elvis posledné 2 zápasy dokázal dotiahnuť do víťazného konca a určite bude chcieť sériu výhier predĺžiť. No Vít Horáček sa mu to bude snažiť prekaziť a zápas vyhrať na svoju stranu!


3. +91kg, Muay Thai
Lukáš Valdman (X-Gym Praha) vs Tomáš Klimáček (MTC Bratislava)

Na galavečeri sa nám predstaví aj ťažká váha a to pod pravidla Muay Thai! Jedným zo zápasníkov v tejto najťažšej váhovej kategórii bude Tomáš Klimáček, ktorý bol dlhšiu dobu neaktívny v ringu. Proti nemu bude stáť zápasník z výborného českého klubu X-Gym Praha, Lukáš Valdman!


4. -86kg, Muay Thai
Lukáš Koníček (Victory Gym TN) vs Stanislav Pitorak (Goral Gym Kežmarok)

V prvej polke sa nám predstavia dvaja zápasníci z váhovej kategórie do 86kg. Zápas to bude pod plnými pravidla Muay Thai, teda aj kolená a lakte na hlavu! Za domáci gym to bude bude Lukáš Koníček, ktorý si bude chcieť napraviť chuť po poslednom prehratom zápase. V druhom rohu ho bude čakať súper z Kežmarku, Stanislav Pitorak!

5. -86kg, K1
Michal Rendek (Victory Gym TN) vs Jevgenyi Kravchuk (Muay Thai Olomouc)

V tomto K1 zápase sa nám predstavia dvaja zápasníci, ktorí sú obaja pôvodom boxeristi. Takže v zápase obaja budú predovšetkým vsádzať na svoje ruky. No ale zápas je pod pravidlami K1, kde kolená a kopy dokážu rozhodnúť. Takže uvidíme, komu lepšie tieto pravidlá sadnú a bude z nich vedieť lepšie vyťažiť v tomto súboji.

6. -78kg, Muay Thai
Richard Genda (Sai Club Martin) vs Bernard Plavec (X-Gym Praha)

Zápas bude Česko/Slovenské derby medzi Rišom Gendom zo Sai Club Martin a Bernardom Plavcom z pražského X-Gymu.
Rišo Genda má na svojom konte cenný skalp srba Tadiča, na druhej strane je Plavec český amatérskym šampiónom v Muay Thai. Obaja sú vysoký a obľubujú plné thajské pravidlá. Takže o lakte na hlavu núdza v tomto zápase nebude.

7. -71kg, K1
Miroslav Trenčiansky (Victory TN) vs Mário Mango (Bratislavská Boxerňa)

V jednom z hlavných zápasov večera sa predstaví domáci zápasník Miro Trenčiansky a proti nemu bude stáť Mário Mango. Tento súboj sľubuje poriadnu vojnu dvoch podobných štýlov. Obaja chalani majú agresívny štýl postavený na tvrdom boxe. Takže tu to vyzerá na tvrdé boxerské prestrelky!


8. -70kg, Muay Thai
Jakub Dobiaš (Victory Gym TN) vs David Skríšovský (JMFS Ostrava)

Bohužiaľ maďarský súper Jakuba Dobiáša ochorel, a tak sme museli nájsť náhradu. Ako náhrada sa v tomto zápase predstaví David “Teddy Bear” Skríšovský z JMFS Ostrava, ktorý patrí medzi TOP zápasníkov MMA v ČR. Aj keď je David Skríšovský prevažne MMA zápasník, má skúseností aj zo zápasov K1/MT. Pre Kuba Dobiaša to zase bude zápas takmer po ročnej pauze. Bude to súboj dvoch odlišných štýlov a uvidíme, kto z tohto zápasu odíde ako víťaz!


9. -63kg, Muay Thai
Lukáš Mandinec (Victory TN) vs Peter Albrecht (Szentendre VSE Hungary)

Jeden zo zápasov večera a proti sebe sa pod plnými pravidlami Muay Thai predstaví domáci Lukáš Mandinec a Peter Albrecht z Maďarska. Manďo je slovenským amatérskym aj profesionálnym šampiónom v Muay Thai, ktorý naozaj neustále zápasí s TOP borcami vo svojej váhe v Európe a jeho zápasy stoja za to!
Jeho súper – Peter Albrecht, je 4-násobným šampionom Maďarska v Muay Thai, reprezentant tejto krajiny na ME a na MS najprestížnejšej organizácie v Muay Thai – IFMA. Obaja majú agresívny štýl, kde sa moc netaktizuje, takže toto bude riadna vojna kto z koho!


10. -52kg, Muay Thai,
Monika Chochlíková (Victory TN) vs Jessica Meloni (Italy Team Tarantini)

Jediný súboj nežnejšieho pohlavia a vrchol galavečera. Pod pravidlami Muay Thai, teda kolená aj lakte na hlavu, sa proti sebe postaví domáca hviezda a čerstvá Majsterka Európy v K1 – Monika Chochlíková – female fighter a talianska zápasníčka Jessica Meloni. Monika Chochlíková zápasí hlavne v štýle K1, ale taktiež trénuje Muay Thai, v ktorom má 7 zápasov a z toho 6 výhier! Jej talianska súperka ma v Muay Thai 6 zápasov s obdivuhodnou bilanciou 6 výhier a z toho 4 KO! Vrchol večera ako sa patrí!

 

top