Muay Thai Evening 8,1 EXCLUSIVE ZEREX Fight Night- štartovka 1.časť

9. septembra sme  pre vás pripravili ďalšie pokračovanie úspešnej série galavečerov s číslom 8,1. Jedná sa o exkluzívnu OPEN AIR akciu v krásnom prostredí námestia ATRIO v Trenčíne.

Ako minulý rok lístky stoja 29€ a v predaji ich je 90 (momentálne 50). V cene lístka sú rautové stoly s teplou večerou, vine bar a nealkoholické nápoje. No a samozrejme tešiť sa môžete na nadupanú štartovku, ktorej prvú časť si teraz predstavíme.

 -52kg, Muay Thai
Daniel Ďuriš (Victory Gym Trenčín) vs Peter Adamkovič (Olymp Gym Šala)

Galavečer nám otvorí zápas dvoch juniorov, ktorí sa už raz spolu stretli. Vtedy v K1 zápase vyhral 15-ročný Danko Ďuriš z Victory Gymu TN na body. Ten má už na svojom konte 2 zápasy, z toho oba zápasy vyhral, jeden krát KO. Jeho súperom je 17-ročný Peter Adamkovič z Olymp Gymu Šaľa. Tentoraz ale chalani pôjdu Muay Thai pravidlá, a pre oboch to bude premiéra podľa týchto pravidiel.
danko

-63,5kg, Muay Thai
Kristián Hromník (Victory Gym Trenčín) vs Goran Veskov (KO Gym DCA)

Jeden zo zápasov prvej časti, kde sa predstaví domáci mladý talent, Kristián Hromník. Ten má ešte len 16 rokov a na svojom konte už 4 zápasy v K1, z ktorých 3 dokázal vyhrať! Jeho súperom bude 20-ročný Srb, ktorý trénuje v KO Gym – Thai boxing | Dubnica nad Váhom. Pre Gorana Veskova to bude premiéra v ringu. Na strane Hromníka je počet zápasov, na strane Gorana Veskova veková prevaha. Uvidíme, kto bude vedieť viac ťažiť zo svojej výhody.
kiko

-78kg, Muay Thai
Roman Dík (JMFS Ostrava) vs Richard Javor (Olymp Gym Šaľa)

Ďalší zo zápasov prvej časti, kde sa proti sebe postaví Roman Dík z výborného Českého klubu JMFS. A proti nemu bude stáť Richard Javor z Olymp Gymu Šaľa.Obaja sú skúsený, Dik predovšetkým z MMA, ale má aj zápasy v boxe či K1. Za to Richard Javor má hlavne na svojom konte zápasy v Muay Thai, takže tu by mohol byť miernym favoritom!
dik vs javor

-81kg, K1
Filip Kovařík (JMFS Ostrava) vs Jaro Kolaček (Olymp Gym Šala)

V prvej časti uvidíme duel, kde sa proti sebe postavia Filip Kovařík z Českého klubu JMFS. A proti nemu bude stáť Jaro Kolaček z Olymp Gymu Šaľa. Chalani si to rozdajú podľa pravidiel K1 a vo váhe do 81kg.
kovarik vs kolacek

top