Muay Thai Evening 9 – Zerex Fight Night súčasťou európskeho projektu FATE FIGHT NIGHT

Muay Thai Evening 9 – Zerex Fight Night sa stal súčasťou európskeho projektu FATE FIGHT NIGHT. Pôjde o druhé zo štyroch podujatí pod hlavičkou projektu FATE – Fighting for equal access to sports and exercise.

Účelom tohto projektu je vyzbierať finančnú sumu na cvičebné a športové programy pre ľudí so zdravotným postihnutím. V Trenčíne na našom podujatí budeme robiť zbierku pre centrum Pro Autis. (https://www.facebook.com/autis.sk/)

muaythai-2018-9.cdr

FATE alebo Fighting for equal access to sports and exercise je projet spolufinancovaný z programu Európskej Únie – Erasmus+. Tento projekt združil partnerov, ktorí veria, že vo svete rozdielov je možné dosiahnuť rovnosť. Centrá, ktoré zabezpečujú sociálne začlenenie zdravotne postihnutých vo všetkých aspektoch života financujú svoje služby predovšetkým zo štátneho rozpočtu. Zvýšenie kvality týchto služieb väčšinou závisí od dodatočne získaných finančných prostriedkov. A to je priestor pre nás!

Hlavným cieľom projektu je využiť náš šport – kickbox, pre sociálne začlenenie osôb so zdravotným postihnutím. Okrem iných aktivít náš spoločný projekt zorganizuje 4 medzinárodné podujatia pod značkou FATE FIGHT NIGHT v 4 rôznych štátoch (Slovinsko, Slovensko, Srbsko a Taliansko). Skrz tieto podujatia sa budeme snažiť vyzbierať finančné prostriedky na ďalšie športové a cvičebné programy pre osoby so zdravotným postihnutím.

Ak by ste mali záujem o spoluprácu alebo ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na maily info@trebnje.si alebo využite našu FB stránku FATE – Fighting for equal access to sports and exercise.


top