Najbližší galavečer pod názvom “Muay Thai Evening 8,2  – ZEREX Fight Night” sa uskutoční:

27. januára 2018 o 18:00 v hale DUKLA  (Gen M.R. Štefánika 394/20, 91101 Trenčín).

“Ďalšie podujatie z úspešnej série galavečerov v K1, thaiboxe, boxe a MMA nesie názov Muay Thai Evening 8,2 – Zerex Fight Night. 
V zápasoch večera sa nám predstavia domáce hviezdy z Victory Gymu Trenčín ako sú Monika Chochlíková, Lukáš Mandinec, Martin Čermák, Miro Trenčiansky, Kristián Hromník Daniel Ďuriš a iní!

Muay Thai Evening 9:             7. apríl 2018


 

O Muay Thai Eveningu

Muay Thai Evening je séria galavečerov v thajskom boxe, K1, boxe a MMA, ktorá bola prvýkrát zorganizovaná v roku 2012 v meste Trenčín. Už šiesty ročník po sebe bola Hala DUKLA vypredaná a posledný Muay Thai Evening 6,1, ktorý sa konal V M-sporte na Ostrove v Trenčíne, sa opäť tešil vysokej návštevnosti, čím sa zaradil k najúspešnejším športovým podujatiam Trenčianskeho kraja. Tohto podujatia sa zúčastňujú nielen domáci zápasníci, ale aj zápasníci z rôznych európskych krajín, ktorí sa môžu pochváliť titulom Majstra sveta, Majstra Európy alebo Národného šampióna rôznych krajín. Podujatie je vysielané v televíziach NovaSport a TV Fanda.

Z dôvodu rozvoja tejto akcie sme sa rozhodli, že namiesto dvoch podujatí ročne, spravíme 3. Z toho budú 2 menšie sprievodné galavečery, kde si vyskúšajú zápasy začínajúci profi fighteri z nášho klubu. A 26.marca 2016 sa uskutoční jedno veľké podujatie, na ktorom sa budú na vás tešiť hviezdy domácej a slovenskej scény ako Lukáš Mandinec, držiteľ profesionálneho opasku WKN v thaiboxe Jakub Dobiaš, am. Majster sveta a takisto držiteľ profesionálneho opasku WKN v thaiboxe Tomáš Tadlánek a majster sveta v thaiboxe a K1 Martin Pacas. Toto podujatie sa bude konať už v Mestskej Športovej hale v Trenčíne. Bližšie info poskytneme čoskoro.
[/one_half]

[/columns]

Informácie o lístkoch

Predpredaj lístkov

7 €

Na mieste

7 €

VIP stôl (5 osôb)

150 €

Malá ukážka

Ďaľšie skvelé videa z naších zápasov môžete vidieť na YouTUBE.
Prídite si vychutnať na živo skvelú atmosféru a podporte naších bojovníkov!

ďalšie videá


Hlavní sponzori

TSK new

top