Muay Thai Evening X. 

Vrchol roka v bojových športoch v našom regióne sa uskutoční už 9. Februára 2019 v Mestskej Športovej hale (Mládežnícka 1, 911 01, Trenčín). Adrenalínový gala večer so zápasmi v K1, Muay Thai, MMA a boxe sprevádzaný úžasnou svetelnou a zvukovou show!

Na gala večeri uvidíte domáce hviezdy z klubu Victory Gym Trenčín, ktorých doplnia zápasníci z celej Európy! V ringu teda môžte očakávať fighterov ako Monika Chochlíková, Lukáš Mandinec, Jakub Dobiaš, Vašek Sivák, Strahinja Mitrič, Roland Čambal a ďalší.

Hlavný zápas večera bude mať na starosti hviezda domáceho klubu – Lukáš Mandinec, ktorý bude bojovať s vychádzajúcim talentom na českej fighterskej scény- Vaškom Sivákom. Zápas je vypísaný na 5×3 min podľa plných thajských pravidiel. Kto odíde z ringu ako víťaz?

Začiatok podujatia:

17:30 Undercard
18:00 Cage Part
20:00 Ring Part

 

Predaj lístkov v sieti Ticketportal.

VIP stoly sú  VYPREDANÉ. ĎAKUJEME za váš záujem.

 

 

O Muay Thai Eveningu

Muay Thai Evening je séria galavečerov v thajskom boxe, K1, boxe a MMA, ktorá bola prvýkrát zorganizovaná v roku 2012 v meste Trenčín. Ako obvykle táto séria galavečerov býva vypredaná a posledný Muay Thai Evening 9,2 ktorý sa konal v hale DUKLA v Trenčíne, sa opäť tešil vysokej návštevnosti, čím sa zaradil k najúspešnejším športovým podujatiam Trenčianskeho kraja. Tohto podujatia sa zúčastňujú nielen domáci zápasníci, ale aj zápasníci z rôznych európskych krajín, ktorí sa môžu pochváliť titulom Majstra sveta, Majstra Európy alebo Národného šampióna rôznych krajín.
[/one_half]

[/columns]

Informácie o lístkoch

V predpredaji

10€

Na mieste

12€

VIP stôl (5 osôb)

250 €
[/one_fourth]

Malá ukážka

Ďaľšie skvelé videa z naších zápasov môžete vidieť na YouTUBE.
Prídite si vychutnať na živo skvelú atmosféru a podporte naších bojovníkov!

ďalšie videá


Hlavní sponzori

TSK new

top