Muay Thai Evening 9 – Zerex Fight Night

Vrchol roka v bojových športoch v našom regíone sa uskutoční 7. Apríla 2018 na Mestskej Športovej hale. Adrenalínový galavečer so zápasmi v K1, Muay Thai, MMA a Boxe sprevádzaný úžasnou svetelnou a zvukovou šou!
Na galavečeri uvidíte domáce hviezdy z klubu Victory Gym Trenčín, , ktorých doplnia zápasníci z ostatných Slovenských klubov, Čiech, Poľska, Srbska, Slovinska, Thajska a Talianska!
V ringu teda môžte očakávať domáce hviezdy ako Monika Chochlíková, Lukáš Mandinec, Jakub Dobiaš, Martin Čermák, Miro Trenčiansky, Rasťo Fraňo atď

Hlavný zápas večera bude mať na starosti hviezda domáceho klubu – Lukáš Mandinec, ktorý bude bojovať so súperom, ktorý prlletí až z priamo Thajska – Yodpitee Petchrungruang, ktorý ma na konte takmer 150 zápasov!!!

-61,5kg, 3x3min, Muay Thai
Lukáš Mandinec (Slovakia) vs Yodpitee Petchrungruang (Thailand)

Predaj lístkov v sieti Ticketportal:
https://www.ticketportal.sk/Event/Muay_Thai_Evening_9_ZEREX_Fight_Night

VIP stoly pre 5 osôb – 250€
rezervácia VIP stolov na +421 904 546 728

www.muaythaievening.sk
www.victorygym.sk

Muay Thai Evening 9:             7. apríl 2018

 

O Muay Thai Eveningu

Muay Thai Evening je séria galavečerov v thajskom boxe, K1, boxe a MMA, ktorá bola prvýkrát zorganizovaná v roku 2012 v meste Trenčín. Už šiesty ročník po sebe bola Hala DUKLA vypredaná a posledný Muay Thai Evening 6,1, ktorý sa konal V M-sporte na Ostrove v Trenčíne, sa opäť tešil vysokej návštevnosti, čím sa zaradil k najúspešnejším športovým podujatiam Trenčianskeho kraja. Tohto podujatia sa zúčastňujú nielen domáci zápasníci, ale aj zápasníci z rôznych európskych krajín, ktorí sa môžu pochváliť titulom Majstra sveta, Majstra Európy alebo Národného šampióna rôznych krajín. Podujatie je vysielané v televíziach NovaSport a TV Fanda.

Z dôvodu rozvoja tejto akcie sme sa rozhodli, že namiesto dvoch podujatí ročne, spravíme 3. Z toho budú 2 menšie sprievodné galavečery, kde si vyskúšajú zápasy začínajúci profi fighteri z nášho klubu. A 26.marca 2016 sa uskutoční jedno veľké podujatie, na ktorom sa budú na vás tešiť hviezdy domácej a slovenskej scény ako Lukáš Mandinec, držiteľ profesionálneho opasku WKN v thaiboxe Jakub Dobiaš, am. Majster sveta a takisto držiteľ profesionálneho opasku WKN v thaiboxe Tomáš Tadlánek a majster sveta v thaiboxe a K1 Martin Pacas. Toto podujatie sa bude konať už v Mestskej Športovej hale v Trenčíne. Bližšie info poskytneme čoskoro.
[/one_half]

[/columns]

Informácie o lístkoch

Predpredaj lístkov

8€

Na mieste

10€

VIP stôl (5 osôb)

250 €

Predpredaj lístkov v sieti Ticketportal

,

Malá ukážka

Ďaľšie skvelé videa z naších zápasov môžete vidieť na YouTUBE.
Prídite si vychutnať na živo skvelú atmosféru a podporte naších bojovníkov!

ďalšie videá


Hlavní sponzori

TSK new

top