Prekoná charitatívna zbierka na MTE 9 – Zerex Fight Night zbierku z FATE Fight Night v Slovinsku?

7.Apríla sa v Trenčíne koná podujatie Muay Thai Evening 9 – Zerex Fight Night, ktoré je druhé zo štyroch podujatí celoeurópskeho projektu FATE, ktorý zastrešuje Erasmus+.
Účelom tohto projektu je vyzbierať finančnú sumu skrz podujatia v kickboxe, ktoré poputujú na cvičebné a športové programy pre ľudí so zdravotným postihnutím. V Trenčíne na našom podujatí budeme robiť zbierku pre centrum Pro Autis. (https://www.facebook.com/autis.sk/)

V marci sa konalo prvé podujatie z dieľne FATE s názvom Fight Night Trebnje v Slovinskom meste Trebnje. Tam sa organizátorom podarilo vyzbierať neuveriteľných 2.770.03€!
Podarí sa nam v Trenčíne prekonať túto čiastku?
Viac info ako sa zapojiť do projektu priamo na galečeri zverejníme čoskoro!

FATE

7. April will be in Trenčín second event from the project FATE under the Erasmus+ which is called Muay Thai Evening 9 – Zerex Fight Night.
FATE or Fighting for equal access to sports and exercise is a project co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union. Main goal is raise funds for additional sports and exercise programmes for persons with disabilities. In Trenčín for centrum Pro Autis. (https://www.facebook.com/autis.sk/)

In March was first FATE event in Slovenia – Fight Night Trebnje. There the organisators raised incredible 2.770.03€!
Can we make more on our event in Trenčín?
More information how participate on the FATE in Trenčín comming soon!

top